Tkáňové soli

Dvoudenní seminář

  1. část – neděle 13. 1. 2019 9:00 – 18:00 (pauza na oběd 13:00 – 14:00)
  2. část – neděle 3. 2. 2019 9:00 – 18:00 (pauza na oběd 13:00 – 14:00)

Tkáňové soli (také známé jako Schüsslerovy nebo buňkové soli) je skupina 12 minerálních solí, které v 19. století definoval doktor Wilhelm H. Schüssler. Jedná se o sloučeniny sodíku, draslíku, železa, vápníku, síry, fosforu, chlóru a křemíku nacházející se v lidském těle.
Rovnováha tkáňových solí v těle je nezbytná pro udržování našeho zdraví. Avšak při našem současném životním stylu a životním prostředí často dochází k jejich nedostatku. Během tohoto semináře se posluchači seznámí se systémem dvanácti základních solí a jejich praktickým využitím pro své blízké či svoji praxi a objeví jejich potenciál pro regeneraci lidského těla a prevenci onemocnění. Účastníci také poznají propojení tkáňových solí s barvami, astrologií a tvářovou diagnostikou.Součástí semináře jsou i materiály se stručným popisem jednotlivých tkáňových solí.

Na konci semináře účastníci obdrží certifikát o jeho absolvování. 

Doporučujeme kombinaci tohoto semináře se seminářem Bachovy květové terapie vzhledem k synergistickému působení obou metod. 

Úroveň: *
Stupně úrovní:
* odborná znalost není nutná
** předpokládá se základní porozumění termínům anatomie, fyziologie či biochemie
*** předpokládá se znalost termínů anatomie, fyziologie či biochemie 

Lektor: Mgr. Daniela Rovenská

Cena: 3490,- Kč– možnost zakoupit jako dárkový poukaz

Místo konání: Praha 1 (přesnou adresu obdrží účastníci emailem) 

PŘIHLÁŠKU NALEZNETE ZDE. 

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu. Pro otevření semináře musí být naplněna minimální kapacita.

Máte nějaké dotazy? Kontaktujte nás na info@skolanaturopatie.cz nebo zavolejte na 723 285 842.